SULJE VALIKKO

avaa valikko

Ali Standish | Akateeminen Kirjakauppa

Haullasi löytyi yhteensä 38 tuotetta
Haluatko tarkentaa hakukriteerejä?



The Ethan I Was Before
Tekijä: Ali Standish
Kustantaja: Hachette Children's Group (2017)
Saatavuus: Noin 10-13 arkipäivää
EUR   7,40
The Ethan I Was Before Lib/E
Tekijä: Ali Standish
Valmistaja: HarperCollins
Saatavuus: Ei tiedossa
EUR   84,60
August Isle
Tekijä: Ali Standish
Kustantaja: HarperCollins (2019)
Saatavuus: Ei tiedossa
EUR   46,50
The Improbable Tales of Baskerville Hall Book 1
Tekijä: Ali Standish
Kustantaja: Harper Collins Publ. USA (2023)
Saatavuus: Noin 9-12 arkipäivää
EUR   18,00
Outoja tapauksia Baskervillen koulussa
Tekijä: Ali Standish; Jaana Kapari-Jatta (käänt.)
Kustantaja: Tammi (2024)
Saatavuus: Noin 2-3 arkipäivää
EUR   29,90
Osannolika händelser på Baskerville Hall
Tekijä: Ali Standish; Anna Thuresson (övers.)
Kustantaja: Lilla Piratförlaget (2024)
Saatavuus: 04.10.2024
EUR   14,40
The Ethan I Was Before
Tekijä: Ali Standish
Kustantaja: HarperCollins (2017)
Saatavuus: Ei tiedossa
EUR   46,70
The Ethan I Was Before
Tekijä: Ali Standish
Valmistaja: HarperCollins
Saatavuus: Ei tiedossa
EUR   67,90
The Ethan I Was Before
Tekijä: Ali Standish
Valmistaja: HarperCollins
Saatavuus: Ei tiedossa
EUR   81,00
The Ethan I Was Before
Tekijä: Ali Standish
Kustantaja: HarperCollins (2018)
Saatavuus: Ei tiedossa
EUR   33,00
The Climbers
Tekijä: Ali Standish
Kustantaja: Little Tiger Press Group (2019)
Saatavuus: Noin 11-14 arkipäivää
EUR   8,90
The Secret Summer
Tekijä: Ali Standish
Kustantaja: Hachette Children's Group (2019)
Saatavuus: Noin 10-13 arkipäivää
EUR   8,40
Dom na gorze
Tekijä: Ali Standish
Kustantaja: Wilga (2018)
Saatavuus: Ei tiedossa
EUR   33,90
August Isle
Tekijä: Ali Standish
Valmistaja: HarperCollins
Saatavuus: Ei tiedossa
EUR   81,00
Bad Bella - A Christmas Holiday Book for Kids
Tekijä: Ali Standish
Kustantaja: HarperCollins Publishers Inc (2019)
Saatavuus: Ei tiedossa
EUR   44,70
August Isle
Tekijä: Ali Standish
Kustantaja: HarperCollins (2020)
Saatavuus: Ei tiedossa
EUR   33,00
How to Disappear Completely
Tekijä: Ali Standish
Valmistaja: HarperCollins
Saatavuus: Ei tiedossa
EUR   80,90
How to Disappear Completely
Tekijä: Ali Standish
Kustantaja: HarperCollins (2020)
Saatavuus: Ei tiedossa
EUR   46,80
Bad Bella
Tekijä: Ali Standish
Kustantaja: HarperCollins (2020)
Saatavuus: Ei tiedossa
EUR   32,60
How to Disappear Completely
Tekijä: Ali Standish
Kustantaja: HarperCollins Publishers Inc (2021)
Saatavuus: Noin 11-14 arkipäivää
EUR   9,80
    
The Ethan I Was Before
7,40 €
Hachette Children's Group
Sivumäärä: 400 sivua
Asu: Pehmeäkantinen kirja
Julkaisuvuosi: 2017, 29.06.2017 (lisätietoa)
Kieli: Englanti
My dare. My friend. My fault.

Uplifting and unpredictable, this poignant debut middle-grade novel is a classic in the making. Perfect for fans of Wonder and A Boy Called Hope.

Ethan had been many things. He was always ready for adventure and always willing to accept a dare, especially from his best friend, Kacey. But that was before. Before the accident that took Kacey from him. Before his family moved from the city he loves to a tiny town in the middle of nowhere.

Ethan's new home feels like the place for second chances. It's also home to Coralee, a girl with a big personality and even bigger stories. Coralee may be just the friend Ethan needs, except Ethan isn't the only one with secrets. Coralee's are catching up with her, and what she's hiding might be putting both their lives at risk.

The Ethan I Was Before is a story of friendship, wonder, adventure and ultimately of hope.

Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Tilaustuote | Arvioimme, että tuote lähetetään meiltä noin 10-13 arkipäivässä
Myymäläsaatavuus
Helsinki
Tapiola
Turku
Tampere
The Ethan I Was Beforezoom
Sisäänkirjautuminen
Kirjaudu sisään
Rekisteröityminen
Oma tili
Omat tiedot
Omat tilaukset
Omat laskut
Lisätietoja
Asiakaspalvelu
Tietoa verkkokaupasta
Toimitusehdot
Tietosuojaseloste